Internauci OKRZYKNĘLI ją “NAJSKROMNIEJSZĄ z sióstr GODLEWSKICH”! Chyba nie widzieli TYCH ZDJĘĆ! Magda również pozowała NAGO?! Zobacz! (+18)

Oceń artykuł: 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Loading...

Siostry Godlewskie to przykład jak łatwo zrobić karierę bez talentu! Wystarczy tylko być odpowiednio kontrowersyjnym! Początkowo media pisząc o siostrach Godlewskich miały na myśli Esmeraldę i Małgorzatę, ale wkrótce zaczęła promować się przy nich trzecia Magdalena. Zapewne miało to też na celu wypromowanie “klinikę Godlewskich”, którą Magda prowadzi. Wkrótce nie tylko okrzyknięto ją “najmądrzejszą” z sióstr, ale i najładniejszą i najskromniejszą. Chyba ktoś nie przeglądał jej zdjęć na Instagramie.

 

Najwięcej pochlebnych komentarzy Magdalena otrzymała po udziale z siostrami w internetowej zabawie “Koło Plotka”. Tam wyróżniła się elokwencją i “normalnością” w porównaniu do Esmeraldy i Małgorzaty. Okazuje się, że nad wyraz przypięto jej metkę “skromnej” – ona również brała udział w wielu erotycznych sesjach, zresztą wspólnie z siostrą Esmeraldą.

 

Jednak to nie zmienia faktu, że i tak Magda wydaje się dużo bardziej niezmanierowana i sympatyczniejsza niż młodsze siostry. Nie można też odmówić Magdzie wykształcenia i doświadczenia. Ma za sobą mnóstwo fakultetów i szkoleń. Dla niej na pewno internetowa kariera to nie sposób na życie. W swojej specjalizacji odnosi sukcesy.

 

A po godzinach dorabia jako taka oto modelka:

źródło: instagram.com, youtube.com